Рішення №1103 від 14 березня 2019 року “Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства.”

Овруцька міська рада Житомирської області

Двадцять п’ята  сесія                                                                      VІI  скликання

Від  14 березня  2019 року           № 1103

Про надання дозволу громадянам
на розроблення проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
для будівництва і обслуговування
житлових будинків, господарських будівель
і споруд (присадибна ділянка),

ведення особистого селянського господарства.

Розглянувши звернення громадян про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, з передачею у власність, керуючись ст. 12, ст. 79-1, ст. 81, ст. 83, ст. 84, ст. 116, ст. 118, ст. 121, ст. 125, ст. 126, ст. 186, ст. 186-1 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 11.03.2019р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.        Надати дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства з передачею у власність за рахунок земель не наданих у власність згідно додатку № 1 (додається).

1. Громадянам, вказаним у додатку № 1, звернутися до землевпорядної організації для розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, погодити проекти відповідно до діючого Земельного кодексу України та надати на розгляд чергової сесії міської ради.

3.        Відмовити у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва з передачею у власність за рахунок земель не наданих у власність громадянам  згідно додатку № 2 (додається) у зв’язку з невідповідністю місця розташування наявній містобудівній документації.

Міський голова                                                                          І. Я. Коруд

ДОДАТОК № 1

до рішення 25-ої сесії міської ради VІІ скликання

від 14.03.2019 року № 1103

ПЕРЕЛІК

громадян,  яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.

П.І.Б. Орієнтовна площа (га) Місце розташування  земельної ділянки Примітка

19 Кучер Віктор Дмитрович 0,5000 Овруцький р-н,

20 Гуденко Олександр Дмитрович 2,0000 Овруцький р-н,

ОСГ