Рішення №1138 від 14 березня 2019 року “Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва”

Овруцька міська рада Житомирської області

Двадцять п’ята   сесія                                                                             VІI  скликання

Від  14 березня 2019 року           №1138

Про затвердження проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок,
передбачених для передачі у власність
громадянам для будівництва і обслуговування
житлових будинків, господарських будівель
і споруд (присадибна ділянка),
будівництва індивідуальних гаражів,
ведення особистого селянського господарства,

для індивідуального садівництва

Розглянувши представлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва, передбачених для передачі у власність, та звернення громадян про затвердження проектів землеустрою, керуючись ст. 12, ст. 79-1, ст. 81, ст. 83, ст. 116, ст. 118, ст. 121, ст. 125, ст. 126, ст. 186, ст.1861 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 11.03.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва, передбачених для передачі у власність громадянам, згідно додатку № 1 (додається).
  2. Передати громадянам безкоштовно у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва згідно додатку № 1.
  3. Громадянам, вказаним у додатку № 1, оформити право власності на земельні ділянки, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                   І. Я. Коруд

ДОДАТОК № 1

до рішення 25-ої сесії міської ради

VІІ скликання