Міський голова відвідав родини з дітьми, якими він опікується

У святковий день для всіх жінок – 8 Березня, свято весни, краси та жіночності, міський голова Іван Коруд відвідав родини Овруцької громади, якими він опікується. Очільник громади завітав у родини з подарунками для прекрасної статі.

Іван Коруд відвідав дві родини, які проживають у сільській мсіцевості, зокрема у селах Раківщинського та Бондарівського старостинських округів. Міський голова поспілкувався з дітьми та мамами у родинах і дав доручення для усунення виявлених проблем.

Також міський очільник відвідав дитячий будинок сімейного типу та привітав маму-виховательку та дівчаток з  жіночим святом.

Довідково. Відповідно до рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради №785 від 06.12.2019 року, приватних підприємців, директорів шкіл, завідуючих медичних закладів громади, начальників відділів Овруцької міської ради (за їх згодою) закріпили за кризовими родинами Овруцької громади, які опинилася у складних життєвих обставинах. Це рішення прийняли з метою надання допомоги таким родинам.