Проект рішення “Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 84 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради, що підлягають приватизації шляхом викупу та за аукціоном у 2021 році»”

У К Р А Ї Н А                                                                                     Овруцька міська рада

П’ята сесія                                                                                            VІІІ скликання

від  19 березня 2021 року       №

Про внесення доповнень до рішення
Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 84
«Про затвердження переліку об’єктів комунальної
власності Овруцької міської об’єднаної територіальної
громади, в особі Овруцької міської ради,
що підлягають приватизації шляхом викупу

та за аукціоном у 2021 році»

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», керуючись ст.ст. 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 15.03.2021 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести доповнення до рішення міської ради від 28.01.2021 року  № 84 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької міської ради, що підлягають приватизації шляхом викупу та за аукціоном у 2021 році» таким чином:

– Пункт 1 доповнити підпунктом 1.26 та викласти його в наступній редакції:

«1.26. Нежитлове приміщення колишньої аптеки загальною площею 793,7 кв.м. по вул. Т.Шевченка,98/11 в м.Овруч – аукціон.»

2.Виконкому Овруцької міської ради дане рішення оприлюднити згідно з вимогами чинного законодавства.

Овруцький міський голова                                                         Іван Коруд